PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Wykonuje projekty graficzne, gdy nie masz możliwości wykonać ich we własnym zakresie lub chcesz mi po prostu je zlecić. Służę swoją ponad 20-letnią wiedzą z zakresu projektowania graficznego na potrzeby druku i reklamy.

Jeżeli nie masz własnych projektów graficznych możesz mi je zlecić. Wykorzystując moją wiedzę, profesjonalne banki zdjęć i grafik, nowe technologie generowania obrazów za pomocą narzędzi AI stworzę dla Ciebie fantastyczne obrazy według Twoich wytycznych oraz życzeń.

Głównie pracuję na legalnym najnowszym programie Adobe Photoshop oraz na Affinity Designer i Adobe Fresco. W Fresko wykorzystuję tablet graficzny gdzie mogę tworzyć unikalne grafiki rysując je od podstaw manualnie oraz w Photoshopie robić profesjonalnie retusze zdjęć. To oczywiście garstka programów nie licząc tych online i związanych z AI. Programy to tylko narzędzia, ale od wyboru podstawowych narzędzi uzyskujemy efekt „WOW” lub „taki sobie” w projektach. Ja pracując w swoim studiu zawsze stawiam na to aby projekty stwarzały efekt „WOW”, ponieważ projekty „takie sobie” nie przykuwają uwagi, nie tworzą pozytywnych odczuć oraz nie sprzedają.
Jak przebiega praca w moim studiu graficznym nad tworzeniem projektów graficznych przedstawiam w trzech etapach poniżej.

ETAP 1. USTALENIE TWOICH OCZEKIWAŃ

Na tym etapie potrzebuję jak najwięcej przeróżnych informacji od Ciebie na temat:

  • Jakie są Twoje oczekiwania odnośnie do projektu?
  • Jaka ma być przyjęta główna kolorystyka?
  • Jakie tematyczne zdjęcia i grafiki mam poszukać w bankach?
  • Jakie czcionki mam użyć do projektu?

Na tym etapie również, jeżeli posiadasz już stworzone logotypy, grafiki, zdjęcia, gotowe teksty to dobrze jest je przesłać do mnie na maila abym mógł użyć w projekcie.

ETAP 2. PIERWSZA PROPOZYCJA PROJEKTU

Po ustaleniu szczegółów w etapie pierwszym wykonuje projekt wstępny i przesyłam go do Ciebie na maila.
Pierwsza propozycja projektu nie zawsze jest propozycją końcową i nie zawsze jest dopracowana w szczegółach. Jest to wstępna koncepcja projektu która ma odpowiedzieć na pierwsze pytanie, czy dobrze zrozumiałem Twoją wizję. Na tym etapie po dalszych rozmowach z Tobą dopieszczam szczegóły i wprowadzam liczne poprawki.

Poprawki projektu w przeciwieństwie do innych firm wykonuje do momentu zadowolenia bez dodatkowych opłat i limitów.

Po dopracowaniu całości odsyłam projekt do akceptacji na maila.

ETAP 3. AKCEPTACJA I SKIEROWANIE PROJEKTU DO PRODUKCJI

Po akceptacji pisemnej (w mailu) projektu zamykam możliwość wprowadzania zmian i projekt jest kierowany do produkcji, czyli druku oraz licznych prac wykończeniowych i introligatorskich. Po tym etapie możesz się już spodziewać tylko przesyłki ze swoim wymarzonym produktem.

PRZYKŁADY PROJEKTÓW GRAFICZNYCH

WIZYTÓWKI