WYDRUK NA ŻYCZENIE

Wykorzystując profesjonalne drukarki OKI, SAWGRASS, Canon GX oraz ploter wielkoformatowy firmy Canon imagePROGRAF posiadam możliwości wykonania różnych zleceń druku cyfrowego od popularnych gadżetów reklamowych po druk projektów do formatu A1.

Zróżnicowany park maszynowy pozwala wykonywać wiele różnych zleceń bez potrzeby zlecania ich do firm zewnętrznych. Dlatego od momentu tworzenia projektu pod druk i końcowy proces introligatorski mam kontrolę nad całym procesem powstawania produktów reklamowych i dekoracyjnych w moim studiu, co pozwala trzymać kontrolę nad ich jakością.

Do każdego projektu dobieram odpowiedni rodzaj druku cyfrowego, który pozwoli stworzyć produkt o wysokiej jakości i odpowiedniej trwałości. Druk cyfrowy z racji błyskawicznego wydruku z pliku bezpośrednio z komputera nie potrzebuje przygotowywania specjalnych matryc, klisz i innych rzeczy które występują w typowych drukarniach dlatego znacznie to przyspiesza proces wykonania zlecenia. Technologia druku cyfrowego poszła przez lata tak do przodu, że można stosować metodę wydruku na życzenie, czyli drukować tyle egzemplarzy produktu ile jest w danym momencie potrzebne i nie wykonywać go na zapas aby potem go magazynować.

Stosuję trzy rodzaje druku, których właściwości i możliwości zastosowania opisuje szerzej poniżej:

DRUK PIGMENTOWY

Druk pigmentowy

DRUK LASEROWY LED

Druk laserowy LED

DRUK SUBLIMACYJNY

Druk sublimacyjny